Starfleet Garage Door Flush Fitting Anti Vandal Handle – Rear Fix
8 products sold in last 6 hours
Selling fast! Over 7 people have in their cart
27 people are viewing this right now
Starfleet flush fitting anti vandal handle.
| Type | Flush Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 7mm |
| screw-centres | 50mm |
| backplate-width | 72mm |
| Colour | black-silver |
| lug-length | 8mm |
| backplate-height | 105mm |
| spindle-length | 60mm |
| Brand | starfleet |


















Reviews
There are no reviews yet.