Master Pro Series Hi-Security 54mm Padlock – Closed Shackle
11 products sold in last 19 hours
Selling fast! Over 11 people have in their cart
25 people are viewing this right now
Heavy duty industrial or commercial padlocks featuring 6 pin mechanisms and weather protection
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | closed |
| Body Width | 54mm |
| overall-height | 82mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 23mm |
| clearance-height | 15mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Boxed |
| Brand | master-lock |
















Reviews
There are no reviews yet.