Squire CBW85 85mm Combination Shutter Padlock
9 products sold in last 3 hours
Selling fast! Over 19 people have in their cart
29 people are viewing this right now
Body: W x 85mm D x 19mm Overall H x 83mm
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 85mm |
| overall-height | 83mm |
| body-thickness | 19mm |
| clearance-width | 37mm |
| clearance-height | 17mm |
| shackle-thickness | 12-5mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |













Reviews
There are no reviews yet.