Squire CP60 60mm Extra Long Shackle Combination Padlock
7 products sold in last 11 hours
Selling fast! Over 7 people have in their cart
24 people are viewing this right now
Recodeable high security combination padlock
| shackle-type | long |
|---|---|
| Body Width | 60mm |
| overall-height | 140mm |
| body-thickness | 33mm |
| clearance-width | 28mm |
| clearance-height | 63mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |
















Reviews
There are no reviews yet.