Briton 5220 Dual Profile Mortice Sashlock
2 products sold in last 20 hours
Selling fast! Over 8 people have in their cart
23 people are viewing this right now
Briton 5220 Dual Profile Sashlock Case
| Backset | 57mm |
|---|---|
| case-height | 108mm |
| Case Width | 3 inch / 76mm |
| centres | 57mm |
| escutcheon-screw-centres | 38mm |
| faceplate-width | 24mm |
| Faceplate Length | 165mm |
| finish | satin-chrome |
| Packaging | Boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| Brand | briton |
























Reviews
There are no reviews yet.