Briton 5220 Dual Profile Mortice Sashlock
14 products sold in last 12 hours
Selling fast! Over 15 people have in their cart
24 people are viewing this right now
Briton 5220 Dual Profile Sashlock Case
| Backset | 57mm |
|---|---|
| case-height | 108mm |
| Case Width | 3 inch / 76mm |
| centres | 57mm |
| escutcheon-screw-centres | 38mm |
| faceplate-width | 24mm |
| Faceplate Length | 165mm |
| finish | satin-chrome |
| Packaging | Boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| Brand | briton |






















Reviews
There are no reviews yet.