Ronis 6900 Claw Desk Lock
16 products sold in last 2 hours
Selling fast! Over 4 people have in their cart
29 people are viewing this right now
This Ronis 6900-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
| Type | Claw Lock |
|---|---|
| Backset | n-a |
| body-height | 40mm |
| Body Width | 40mm |
| body-thickness | 8mm |
| overall-length | 31mm |
| screw-hole-centres | n-a |
| cylinder-diameter | 18mm |
| cylinder-projection | 18mm |
| Brand | ronis |














Reviews
There are no reviews yet.