Ronis 18600-01 Desk Drawer Lock
2 products sold in last 4 hours
Selling fast! Over 4 people have in their cart
26 people are viewing this right now
This Ronis 18600-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
| Type | Drawer Lock |
|---|---|
| Backset | n-a |
| body-height | n-a |
| Body Width | n-a |
| body-thickness | n-a |
| overall-length | 30mm |
| screw-hole-centres | 23mm |
| cylinder-diameter | 18mm |
| cylinder-projection | 22mm |
| Brand | ronis |











Reviews
There are no reviews yet.