Birtley Garage Door T Handle – 4 Hole – Face Fix
20 products sold in last 12 hours
Selling fast! Over 10 people have in their cart
20 people are viewing this right now
Birtley T handle.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 40mm |
| backplate-width | 70mm |
| Colour | Satin |
| backplate-height | 65mm |
| spindle-length | 80mm |
| Brand | birtley |



















Reviews
There are no reviews yet.