Haskins Garage Door T Handle – 2 Hole – Face Fix
18 products sold in last 5 hours
Selling fast! Over 8 people have in their cart
21 people are viewing this right now
Haskins T handle.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 38mm |
| backplate-width | 70mm |
| Colour | Satin |
| backplate-height | 65mm |
| spindle-length | 80mm |
| Brand | haskins |
















Reviews
There are no reviews yet.