Squire CP50 50mm Long Shackle Combination Padlock
6 products sold in last 4 hours
Selling fast! Over 15 people have in their cart
23 people are viewing this right now
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles.
| shackle-type | long |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 104mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 37mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |





















Reviews
There are no reviews yet.