Master Pro Series Hi-Security 67mm Padlock – Open Shackle
14 products sold in last 6 hours
Selling fast! Over 5 people have in their cart
23 people are viewing this right now
Heavy duty industrial or commercial padlocks featuring 6 pin mechanisms and weather protection
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| Body Width | 67mm |
| overall-height | 100mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 23mm |
| clearance-height | 34mm |
| shackle-thickness | 11mm |
| Packaging | Boxed |
| Brand | master-lock |














Reviews
There are no reviews yet.