Squire CP50 50mm Extra Long Shackle Combination Padlock
20 products sold in last 7 hours
Selling fast! Over 18 people have in their cart
27 people are viewing this right now
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles
| shackle-type | extra-long |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 127mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 62mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |



















Reviews
There are no reviews yet.