Squire CP50 50mm Extra Long Shackle Combination Padlock
18 products sold in last 18 hours
Selling fast! Over 10 people have in their cart
26 people are viewing this right now
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles
| shackle-type | extra-long |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 127mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 62mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |


















Reviews
There are no reviews yet.