Squire CP60 60mm Open Shackle Combination Padlock
10 products sold in last 13 hours
Selling fast! Over 14 people have in their cart
23 people are viewing this right now
Recodeable high security combination padlock
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 60mm |
| overall-height | 110mm |
| body-thickness | 33mm |
| clearance-width | 28mm |
| clearance-height | 34mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |

















Reviews
There are no reviews yet.