Squire CP60 60mm Close Shackle Combination Padlock
9 products sold in last 15 hours
Selling fast! Over 18 people have in their cart
22 people are viewing this right now
Recodeable high security combination padlock.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 60mm |
| overall-height | 110mm |
| body-thickness | 33mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 29mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |


















Reviews
There are no reviews yet.