Squire CP60 60mm Close Shackle Combination Padlock
16 products sold in last 15 hours
Selling fast! Over 14 people have in their cart
21 people are viewing this right now
Recodeable high security combination padlock.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 60mm |
| overall-height | 110mm |
| body-thickness | 33mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 29mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |

















Reviews
There are no reviews yet.