Squire CP50 50mm Open Shackle Combination Padlock with Chain
18 products sold in last 20 hours
Selling fast! 1 person has in their cart
29 people are viewing this right now
Squire Cp50 Comb Padlock Open Shackle 50mm With Chain, Shackle Thickness 8mm, Clearance 27X22mm, 4 Wheel, Complete With Chain Attached
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 90mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 26mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |
















Reviews
There are no reviews yet.