Squire CP50 50mm Open Shackle Combination Padlock with Chain
10 products sold in last 7 hours
Selling fast! Over 16 people have in their cart
21 people are viewing this right now
Squire Cp50 Comb Padlock Open Shackle 50mm With Chain, Shackle Thickness 8mm, Clearance 27X22mm, 4 Wheel, Complete With Chain Attached
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 90mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 26mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |

















Reviews
There are no reviews yet.