Imperial G7000 Euro Mortice Sashlock
7 products sold in last 11 hours
Selling fast! Over 5 people have in their cart
25 people are viewing this right now
Imperial G7000 Euro Sashlock Case
| Backset | 82mm |
|---|---|
| case-height | 108mm |
| Case Width | 4 inch / 101mm |
| centres | 57mm |
| escutcheon-screw-centres | 20mm & 38mm |
| faceplate-width | 25mm |
| Faceplate Length | 152mm |
| finish | satin-chrome |
| Packaging | Boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| Brand | imperial-locks |




















Reviews
There are no reviews yet.