Imperial G7000 Euro Mortice Sashlock
10 products sold in last 19 hours
Selling fast! Over 17 people have in their cart
28 people are viewing this right now
Imperial G7000 Euro Sashlock Case
| Backset | 82mm |
|---|---|
| case-height | 108mm |
| Case Width | 4 inch / 101mm |
| centres | 57mm |
| escutcheon-screw-centres | 20mm & 38mm |
| faceplate-width | 25mm |
| Faceplate Length | 152mm |
| finish | satin-chrome |
| Packaging | Boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| Brand | imperial-locks |



















Reviews
There are no reviews yet.