Ifam 45mm Combination Luggage Padlock
16 products sold in last 1 hour
Selling fast! Over 11 people have in their cart
30 people are viewing this right now
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 45mm |
| overall-height | 81mm |
| body-thickness | 17mm |
| clearance-width | 19mm |
| clearance-height | 26mm |
| shackle-thickness | 6mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | ifam |












Reviews
There are no reviews yet.