Ifam 45mm Combination Luggage Padlock
20 products sold in last 12 hours
Selling fast! Over 16 people have in their cart
21 people are viewing this right now
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 45mm |
| overall-height | 81mm |
| body-thickness | 17mm |
| clearance-width | 19mm |
| clearance-height | 26mm |
| shackle-thickness | 6mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | ifam |











Reviews
There are no reviews yet.