Tri Circle 20mm Open Shackle Brass Padlock
10 products sold in last 11 hours
Selling fast! Over 2 people have in their cart
20 people are viewing this right now
An economically priced small padlock with steel shackle from the premier contract padlock manufacturer. ideal for use on suitcase zips and smaller applications.
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| Body Width | 20mm |
| overall-height | 35mm |
| body-thickness | 6mm |
| clearance-width | 10mm |
| clearance-height | 10mm |
| shackle-thickness | 3mm |
| Packaging | Boxed |
| Brand | tri-circle |















Reviews
There are no reviews yet.