Squire Stronghold S Series 50mm Open Shackle Combination Padlock
11 products sold in last 10 hours
Selling fast! Over 18 people have in their cart
25 people are viewing this right now
50mm hardened steel bodycombination padlock.
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 107mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |














Reviews
There are no reviews yet.