Squire Stronghold S Series 50mm Open Shackle Combination Padlock
2 products sold in last 16 hours
Selling fast! Over 17 people have in their cart
23 people are viewing this right now
50mm hardened steel bodycombination padlock.
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 107mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |















Reviews
There are no reviews yet.