Abus 55 Series 25mm Open Shackle Brass Padlock
5 products sold in last 18 hours
Selling fast! Over 13 people have in their cart
29 people are viewing this right now
A solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| Body Width | 25mm |
| overall-height | 38mm |
| body-thickness | 10mm |
| clearance-width | 12mm |
| clearance-height | 11mm |
| shackle-thickness | 4mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | abus |












Reviews
There are no reviews yet.