Abus 55 Series 30mm Open Shackle Brass Padlock
13 products sold in last 19 hours
Selling fast! Over 2 people have in their cart
29 people are viewing this right now
A solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| Body Width | 30mm |
| overall-height | 44mm |
| body-thickness | 12mm |
| clearance-width | 15mm |
| clearance-height | 14mm |
| shackle-thickness | 5mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | abus |














Reviews
There are no reviews yet.