Imperial G7004 Euro Mortice Deadlock
18 products sold in last 7 hours
Selling fast! Over 7 people have in their cart
24 people are viewing this right now
Imperial G7004 Euro Deadlock case
| Backset | 82mm |
|---|---|
| case-height | 76mm |
| Case Width | 4 inch / 101mm |
| escutcheon-screw-centres | 20mm & 38mm |
| faceplate-width | 25mm |
| Faceplate Length | 134mm |
| finish | satin-chrome |
| Packaging | Boxed |
| Type | Mortice Deadlock |
| Brand | imperial-locks |























Reviews
There are no reviews yet.