Universal Garage Door T Handle – Diamond Spindle – Long Lugs – Rear Fix
3 products sold in last 1 hour
Selling fast! Over 17 people have in their cart
20 people are viewing this right now
Universal T handle with long lugs and a diamond spindle.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 50mm |
| backplate-width | 75mm |
| Colour | Silver |
| lug-length | 35mm |
| backplate-height | 45mm |
| spindle-length | 80mm |
| Brand | drox-brand |















Reviews
There are no reviews yet.