Willenhall M5 Euro 2″ Mortice Sashlock FP19 Extended
2 products sold in last 6 hours
Selling fast! Over 11 people have in their cart
23 people are viewing this right now
Willenhall M5 2 Euro Sashlock Case Extended 19mm Forend
| Backset | 33mm |
|---|---|
| case-height | 107mm |
| Case Width | 2-inch-50mm |
| centres | 48mm |
| faceplate-width | 19mm |
| Faceplate Length | 152mm |
| finish | satin-chrome |
| Packaging | Boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| Brand | willenhall |





















Reviews
There are no reviews yet.