Yale 723 Traditional Deadlocking Nightlatch
3 products sold in last 2 hours
Selling fast! Over 15 people have in their cart
29 people are viewing this right now
Yale 723 traditional deadlocking nightlatch supplied with two keys. Genuine key blank: 8B, copy key blank: YA79D.
| Backset | 40mm |
|---|---|
| Body Colour | electro-nickel-brass |
| Cylinder Colour | Brass |
| case-height | 66mm |
| Case Width | 58mm |
| max-door-thickness | 60mm |
| case-only-or-complete | complete |
| bolt-length | 16mm |
| holdback | yes |
| Packaging | Boxed |
| Brand | yale |





















Reviews
There are no reviews yet.