Squire CP50 50mm Close Shackle Combination Padlock
14 products sold in last 3 hours
Selling fast! Over 5 people have in their cart
30 people are viewing this right now
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 82mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 15mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |




















Reviews
There are no reviews yet.