Squire CP50 50mm Close Shackle Combination Padlock
7 products sold in last 15 hours
Selling fast! Over 10 people have in their cart
29 people are viewing this right now
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 82mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 15mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |




















Reviews
There are no reviews yet.