Kasp 600 Combination Key Safe
16 products sold in last 6 hours
Selling fast! Over 12 people have in their cart
20 people are viewing this right now
Heavy duty, wall mounted spacious storage for keys and entry cards. Ideal, discreet product to safely share access to others – tenants, carers, cleaners, tradespeople and others. Weather resistant body suitable for outdoor or indoor use. Large internal capacity for up to 5 keys. Supplied with full instructions and mounting fixings.
| External Width | 90mm |
|---|---|
| External Depth | 40mm |
| internal-height | 93mm |
| internal-width | 65mm |
| internal-depth | 28mm |
| Colour | Black |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | kasp |





























Reviews
There are no reviews yet.