Kasp 600 Combination Key Safe
2 products sold in last 14 hours
Selling fast! 1 person has in their cart
26 people are viewing this right now
Heavy duty, wall mounted spacious storage for keys and entry cards. Ideal, discreet product to safely share access to others – tenants, carers, cleaners, tradespeople and others. Weather resistant body suitable for outdoor or indoor use. Large internal capacity for up to 5 keys. Supplied with full instructions and mounting fixings.
| External Width | 90mm |
|---|---|
| External Depth | 40mm |
| internal-height | 93mm |
| internal-width | 65mm |
| internal-depth | 28mm |
| Colour | Black |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | kasp |




























Reviews
There are no reviews yet.