Marley Garage Door T Handle – 2 Lug – Rear Fix – 70mm Centres
14 products sold in last 2 hours
Selling fast! Over 8 people have in their cart
29 people are viewing this right now
Marley autodor garage T handle with 70mm centres.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 70mm |
| backplate-width | 100mm |
| Colour | Silver |
| lug-length | 13mm |
| backplate-height | 65mm |
| spindle-length | 80mm |
| Brand | marley |




















Reviews
There are no reviews yet.