Squire Stronghold Euro 65mm Padlock – Open Shackle
14 products sold in last 13 hours
Selling fast! Over 2 people have in their cart
27 people are viewing this right now
Squire’s E version of the Stronghold accepts half euro cylinders to allow it to be incorporated into masterkey systems. Open shackle in 65mm
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| Body Width | 65mm |
| body-thickness | 26mm |
| overall-height | 107mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 26mm |
| Packaging | Boxed |
| Brand | squire |




















Reviews
There are no reviews yet.