Squire Stronghold SHCB 65mm Combination Shutter Padlock
14 products sold in last 3 hours
Selling fast! Over 18 people have in their cart
22 people are viewing this right now
High security combination locks with patented pull button mechanism
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 65mm |
| overall-height | 70mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 11mm |
| clearance-height | 20mm |
| shackle-thickness | 11mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |














Reviews
There are no reviews yet.