Ronis 12200 Pedestal Drawer Lock
2 products sold in last 16 hours
Selling fast! 1 person has in their cart
23 people are viewing this right now
This Ronis 12000 Nickel finished pedastal drawer lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
| Type | Drawer Lock |
|---|---|
| Backset | n-a |
| body-height | n-a |
| Body Width | n-a |
| body-thickness | 5-6mm |
| overall-length | 52mm |
| screw-hole-centres | n-a |
| cylinder-diameter | 18mm |
| cylinder-projection | 21mm |
| Brand | ronis |













Reviews
There are no reviews yet.