Ronis 12200 Pedestal Drawer Lock
15 products sold in last 13 hours
Selling fast! Over 14 people have in their cart
22 people are viewing this right now
This Ronis 12000 Nickel finished pedastal drawer lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
| Type | Drawer Lock |
|---|---|
| Backset | n-a |
| body-height | n-a |
| Body Width | n-a |
| body-thickness | 5-6mm |
| overall-length | 52mm |
| screw-hole-centres | n-a |
| cylinder-diameter | 18mm |
| cylinder-projection | 21mm |
| Brand | ronis |

















Reviews
There are no reviews yet.