Abus 65 Series 50mm Close Shackle Brass Padlock
25 people are viewing this right now
A premium solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | closed |
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 74mm |
| body-thickness | 17mm |
| clearance-width | 18-5mm |
| clearance-height | 20-5mm |
| shackle-thickness | 8-5mm |
| Packaging | Boxed |
| Brand | abus |
















Reviews
There are no reviews yet.