Ifam 26mm Combination Luggage Padlock
10 products sold in last 9 hours
Selling fast! Over 14 people have in their cart
27 people are viewing this right now
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 26mm |
| overall-height | 49mm |
| body-thickness | 12mm |
| clearance-width | 9mm |
| clearance-height | 14mm |
| shackle-thickness | 3mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | ifam |












Reviews
There are no reviews yet.