Ifam 34mm Combination Luggage Padlock
4 products sold in last 19 hours
Selling fast! Over 10 people have in their cart
27 people are viewing this right now
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 34mm |
| overall-height | 61mm |
| body-thickness | 14mm |
| clearance-width | 14mm |
| clearance-height | 19mm |
| shackle-thickness | 4-5mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | ifam |












Reviews
There are no reviews yet.